GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vaser 4047627
nr 404 7627
Vaser
2st, Friberg, höjd: 10+12 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 april 2006
kl 16:15:00
100 kr
150 kr
350 kr
450 kr
450 kr
500 kr
550 kr